wp.pl rozpoczyna polowanie na Gowina

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

images 3Portal wp.pl przeprowadził sondę uliczną z której jasno wynika, ze Polacy maja dość łamiącego bez przerwy prawo ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina. A więc polowanie na Gowina rozpoczęte. Ciekawe od kogo wp.pl dostał zlecenie by zniszczyć wizerunek ministra sprawiedliwości broniącego – w tym rządzie - właśnie sprawiedliwości?

Rzecz jasna sitwa czy też raczej mafia złożona z adwokatów, prokuratorów, którzy wypuścili mafie pruszkowska na wolność, sędziów, którzy dopuścili do prosperowania i rozwijania się takich mafijnych interesów jak Amber Gold nie należy o takie sprawy posadzać. To są aniołki – używam sformułowań dziennikarzy z wp.pl – natomiast minister Gowin, który chce dowiedzieć się jak mogło dojść do tego, że skazany trzykrotnie przestępca mógł zakładać bank – co jest surowo zabronione przez prawo – to wcielenie szatana.

W III Rzeczpospolitej, ten kto szuka prawdy i sprawiedliwości, kto chce chronić interesu zwykłych obywateli to wcielenie zła, a ten kto okrada nas to uosobienie dobra. Dlatego Gowin musi polec, nie on pierwszy i nie ostatni, przynajmniej mam taką nadzieję. Media rządzące – w imieniu byłych komunistów – tym krajem zabrały się ostro do roboty i dlatego na wp.pl informacja o sondzie ulicznej poprzedzona jest takim wstępem:

"Jarosław Gowin przeprosił za to, że "miał literę prawa w nosie", ale nie wycofał się z sensu tej wypowiedzi. Czy taka postawa robi na Polakach wrażenie? "To tylko taka nic nieznacząca zagrywka", "to diabełek w stroju aniołka" "nie powinien się tak odzywać, to karygodne", "to go dyskwalifikuje, nie powinien być ministrem" - mówią krytycy i podkreślają, że prawo powinno być respektowane przez wszystkich tak samo.".

Abstrahując od tego czy Gowin nie przestrzegał prawa – jest ono sprzeczne właśnie po to by każdy kto spróbuje bronić interesów zwykłych obywateli, popełniał przestępstwo, jest absolutnie niemożliwe by zwykli Polacy nic już z rzeczywistości nie rozumieli, dlatego poszedłem na spacer i przeprowadziłem sondę na ulicy z której wynika dokładnie coś przeciwnego niż z sondy portalu wp.pl. 9 na 10 osób spytanych przez mnie czy minister Gowin miał racje używając słowa sitwa w stosunku do urzędników aparatu sprawiedliwości, że tak, że miał racje i zaczynali natychmiast kląć na sędziów i prokuratorów.

Piotr Piętak

Drukuj E-mail