Ocena użytkowników:  / 28
SłabyŚwietny 

natalia siwiec fot siwiec 5853196Natalia Siwiec robi zawrotną karierę nie tylko dlatego, ze jest seksowna i sprzedajna i w dodatku do tego się bez żadnego skrępowania przyznaje. Podbicie przez nią mediów a przede wszystkim Internetu związane jest z jej nieprawdopodobnymi umiejętnościami ustawiania się do obiektywu aparatu fotograficznego czy teleobiektywu  kamery.

Wszystko co robi i to w każdej sekundzie swego życia jest wykonywane tak jakby akurat ktoś ją fotografował. Ona nie całuje się z mężem tylko z obiektywem aparatu fotograficznego, ona nie idzie na spacer tylko zaleca się do kamery. Dlatego jest tak atrakcyjna, że robi to co setki milionów jej rówieśników – równolatków Internetu – w sposób perfekcyjny.

Dzieci Internetu sprzedają dzisiaj swoje ciało bez żadnego skrepowania. Sprzedaż ciała jest fundamentem dzisiejszej kultury. Natalia jest jej pięknym symbolem. Operacje plastyczne w wykonaniu kobiet to codzienność – ta aktorka, która do tego się nie przyznaje (np. Górniak) wylatuje z obiegu. Natalia podkreśla z dumą swoje operacje plastyczne w ten sposób napędza kasę chirurgom.

Ciekawe czy coś za to dostaje. Dla Natalii liczy się forsa i obecność w mediach. Dokładnie tak jest z nami wszystkimi, tylko boimy się do tego przyznać. Ona się przyznaje. Jest symbolem współczesnej kobiety – dlatego jest tak przez nie uwielbiana i kochana. I dlatego ona je kocha i bez skrepowania mówi o swoich seksualnych fascynacjach kobiecym ciałem. Natalia mówi internautom – mogę być każdym i każdą z was i na tym polega tajemnica jej medialnego sukcesu.

Piotr Piętak

Komentarze   

 
+1 #1 RE: Bogini Internetu - tajemnica medialnego sukcesu N.SiwiecJan Brzechwa 2012-10-25 14:59
SKOŃCZCIE PISAĆ O TEJ PLASTIKOWEJ PANNIE, KTÓRA POZUJE NA KAŻDYM ZDJĘCIU GDY TYLKO WIDZI APARAT! SZTUCZNA JAK KTOKOLWIEK INNY! SZTUCZNIEJSZA JEST TAKŻE OD LALKI BARBIE KUPOWANEJ W SKLEPIE!!!
Cytować
 
 
+5 #2 TematMiniek 2012-10-28 11:51
Przecież jest modelką. To jej praca.
Cytować
 
 
0 #3 profileprofile 2016-12-16 10:23 Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kategoria: Media

1

E-korupcja.pl - E-book

Pierwsza książka o korupcji w informatyzacji

Dowiesz się z niej:

  • jak firmy amerykańskie korumpowały polskich ministrów.
  • dlaczego informatyzacja ZUS nie jest jeszcze zakończona.
  • dlaczego płacimy więcej od amerykanów za nasze systemy informatyczne.
  • co robić by wyrugować korupcję

e-korupcja

Gościmy

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.