TVN - telewizja medialnych przkrętów

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

kalisz tvn24Oglądając programy informacyjne TVN i TVN24, nie możemy zapomnieć, że te telewizje prowadzą przeciwko nam autentyczna wojnę informacyjną polegającą na atakowaniu naszego zmysłu i słuchu przerobionymi kadrami i zmanipulowanymi sekwencjami filmowymi, których zadaniem jest odebranie nam poczucia rzeczywistości. TVN chce nas uśpić a raczej znarkotyzować, jest to stacja przypominająca dzisiaj działanie merichuany po wypaleniu której świat jest kolorowy, bezproblemowy a szczęście znajduje się w zasięgu ręki.

Każdy dziennik telewizyjny TVN ma na celu umocnienie władzy oligarchów postkomunistycznych (założycielem tej stacji jest przecież komunistyczny aparatczyk), których przedstawiciele są nam prezentowani jako prawdziwi kapitaliści i szczerzy demokraci. W rzeczywistości są oni zaprzeczeniem demokratów i kapitalistów. Ale dziennikarze TVN wyznają starą sowiecka zasadę : trzeba kłamać tak jakby mówiło się prawdę i mówić prawdę tak jakby się kłamało.

Każdy dziennik TVN broni – jak Częstochowy – rządu PO. Wykazałem to ostatnio w artykule pt. Dzisiejszy dziennik TVN szczyt ubeckiej prowokacj. Bez TVN poseł Palikot nie zaistniałby w polityce. TVN i ich mistrz Urban promują stalinowsko-leninowsko wzorce bohaterów antyreligijnych. W tej sowieckiej propagandzie Kościół Katolicki pełni rolę Szatana – wcielonego zła, a Palikot żołnierza Armii Czerwonej wysadzającego w powietrze (z uśmiechem na ustach) kolejne diabelskie budowle w których – o zgrozo – ludzie modlą się do ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa.

Przypomnijmy jak dziennikarze TVN przedstawili w swoich wypowiedziach morderstwo działacza PiS w lokalu tej partii w Łodzi. Już w parę minut po podaniu informacji o morderstwie w lokalu PiS w Łodzi, red. Miecugow stwierdził, że w gruncie rzeczy mamy do czynienia z wypadkiem „banalnym”. W kilka godzin później red. Justyna Pochanke w dzienniku o godz. 19 prezentuje materiał informacyjny stwierdzając: "Jarosław Kaczyński po ataku na biuro poselskie zwołuje konferencję prasową i... sam atakuje".

Wynika z tego, że atak J. Kaczyńskiego jest tym samym co morderstwo. Jacek Pałasiński natomiast w artykule pt. „Obojętni na nienawiść” (Rzeczpospolita 29 października 2010 r) stwierdza z naiwną szczerością :

„Zdarzało się, że niektórzy Politycy Platformy Obywatelskiej nie pozostawali dłużni politykom Prawa i Sprawiedliwości – ale nie odwracajmy kota ogonem. Przemoc nie jest częścią arsenału politycznego umiarkowanych sił politycznych, chadecji, dzisiejszej polskiej lewicy czy liberałów. Posługują się nią polityczni ekstremiści. A niestety to, co wydawało się podczas swoich narodzin początkiem polskiej chrześcijańskiej demokracji, stało się destrukcyjną siłą ekstremistyczną, dla której przemoc słowna stała się orężem walki. Dlatego też zadałem w swoim blogu pytanie, czy to morderstwo nie było częścią jakiegoś” diabolicznego planu, (podkreślenie – moje)ale prawdopodobnie kryje się za tym po prostu choroba psychiczna.”.

Abstrahując od intelektualnej zawartości tego fragmentu, zdanie : „Dlatego też zadałem w swoim blogu pytanie, czy to morderstwo nie było częścią jakiegoś” diabolicznego planu” sugeruje - przynajmniej czytelnikowi wychowanemu w PRL-u, (jestem ostrożny), że to J. Kaczyński zorganizował zamach na siebie samego, czyli, że PiS zastosował metody polityczne spopularyzowane w „Człowieku z marmuru”.

Jak zapewne czytelnik pamięta w arcydziele A. Wajdy główny bohater jest wraz ze swoim przyjacielem oskarżony o kierowanie grupą terrorystyczną i na pytanie prokuratora, kogo to terroryści zamierzali zlikwidować bohater pracy socjalistycznej stwierdził, że samych siebie. Czekam z niecierpliwością na informacje, że M. Konradt został zaatakowany przez nieznanych sprawców których zamaskowane profile przypominały kaczki, a A.Wajda stwierdzi, że kamień o który się potknął na porannym spacerze podłożyli „oszaleli z nienawiści członkowie sekty politycznej.”. W świecie TVN -u 2 + 2 = nie 4 nie 5 nie 3 tylko „Jarosław Kaczyński”. TVN to telewizja pseudoelity ogłupiałej ze strachu i nienawisci do narodu, którego ponoć reprezentuje.

Piotr Piętak

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 3427