Co się dzieje z Gienkiem Loską

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gienek Loska to facet z ciężkimi przeżyciami dosłownie wyrytymi na twarzy na której widać i nieprzespane noce na dworcach i ucieczki przed policjantami i głód i ,być może tego nie wiemy i obyśmy się nie dowiedzieli, jakieś narkotykowe młodzieńcze nawyki.

Gienek jest symbolem klęski więc dlaczego chciał w programie X Factor osiągnąć sukces? Dlatego, że jest artystą, dodajmy jedynym artystą wśród innych uczestników konkursu, którzy byli i nadal są medialnymi marionetkami w rękach Wojewódzkich czy Szablewskiej. Gienek jest ich wrogiem. On tego świata sukcesu i picu nienawidzi z całego serca co widać w każdym jego spojrzeniu na lawę jurorów. Dlatego go kochamy, bo jest prawdziwy w scenerii pompatycznych fajerwerków, które ośmieszają wszystkich uczestników i widzów tego chłamu.

Gienka jurorzy też nienawidzili, bo on jest inni niż oni, niż to co musza promować. Gienek wygrał wbrew wszystkiemu wszystkim, jego wygrana była zwycięstwem sztuki i niezależności artystów nad medialną szmirą, którą prezentował najpełniej ni to facet ni to transwestyta ni to dziecko przebrane za kobietę czyli ideał Wojewódzkiego Michał Szpak. Pojedynek Loski z Szpakiem to walka między prawie przegranym facetem i startującym do życia homoseksualistą.

To walka między człowiekiem który śpiewając chce przed innymi być sobą a człowiekiem którego ideałem jest ucieczka od siebie samego. Szpakowi ciało przeszkadza, dlatego je przystraja w pióra, dlatego zmienia się ni to w zwierze ni to w upiora. Takich artystów kochają nasi jurorzy i dlatego Szpak miał wygrć, ale przegrał i była to jego klęska i klęska X-Factor, programu promującego - jak i inne programy TVN - współczesną kulturę w której zanikają różnice między kobieta i mężczyzną.

 

Gienek Loska wygrał i Gienek Loska i dzięki jego wygranej mogliśmy zobaczyć jeszcze raz w zakłamanym telewizyjnym świecie, cień normalności, faceta a nie kukłę z nierozpoznaną płcią. Co się dzieje dzisiaj z Gienkeim?

Czy zrobił karierę? Czy ktoś coś o nim wie? Piszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Piotr Piętak

Drukuj E-mail