Dlaczego dajemy się oszukiwać TVN i Polsatowi

prostytucja- praca polskich studentekPodziwiam macherów z TVN, Polsatu którzy przy pomocy prymitywnych sztuczek propagandowych rodem z amerykańskich szmatławców umieją z nas wycisnąć kasę o jakiej możemy tylko pomarzyć (w zaświatach).

Nic w ich programach nie jest interesujące, oprócz kwestii finansowych czyli jak nas ogłupiałych telewidzów zmusić do wysłania smsa za 3 złote 69 groszy. Pamiętam jak dałem się nabrać na wojnę kulturowa pomiędzy Gienkiem i Szpakiem. Wojnę idealnie zaprogramowaną przez manipulantów z TVN!

Brawo panowie i panie – chylę czoła przed waszą inteligencją, bo cóż może być bardziej pociągające od konfliktu między dojrzałym prawie przegranym muzykiem a młodym gówniarzem będącym odbiciem wszystkich stereotypów panujących w dzisiejszej kulturze.
Wykiwaliście mnie i innych – nabiliście kasę i dopiero pod koniec programu zauważyłem, że jedyna informacją, która jest istotna to ilość wysłanych smsów. O tym nigdy – my widzowie przed telewizorami – się nie dowiemy.

Kultura i jej stereotypy służy dzisiaj do zdobycia forsy na naszej głupocie, że Wrona wyraża to a Szpak wyraża tamto a dziewczynka, której wdzięki się starannie ukrywa jest niewinna panienką marząca o mężu i dwójce dzieci. Dajemy się robić w balona, bo tęsknimy – jak wszyscy – do wielkiego świata show-biznesu, tylko, że niestety w polskim wydaniu ten świat to źle zawiązany krawat pod szarą od brudu koszulą i słoma wyłażąca z źle wyczyszczonych butów.

czytaj takze: Celebrytki wirtualne prostytutki internetu

Wszystko w tym kiczu dajmy na to X-Factor – ale dotyczy to także innych programów - jest przeżarte sztucznością do n-tej potęgi; muzyka jakby Pan Bóg za chwilę miał od nowa stworzyć świat, jurorzy i jurorka zdjęci ze świecznika w roli magów od kultury i muzyki czyli czegoś czego nie rozumieją i nie słuchają.

Dajemy się ogłupiać jak dzieci ze żłobka. 

Piotr Piętak

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 3521