Skip to main content

Wojna religijna

Jak podały dzisiaj media 58-letni mężczyzna rzucił czymś w kierunku słynnego Matki Boskiej w Częstochowie, jednak został w porę powstrzymany przez straż jasnogórską. Obraz nie ucierpiał.- Do zajścia doszło w niedzielę ok. godz. 8 rano. Straż jasnogórska zareagowała natychmiast – strażnicy zatrzymali mężczyznę, a potem oddali w ręce policji.

Na razie nie wiadomo, jakie motywy mogły nim kierować. Tyle informacja – uważni obserwatorzy sceny politycznej w Polsce oraz zmian cywilizacyjnych zachodzących w naszym kraju od 20 lat, wiedza doskonale, ze to co błędnie nazywamy w Polsce lewicą czyli SLD i Ruch Palikota połączy się a ich wspólną platformą będzie radykalna antychrześćjańska ideologia importowana z podręczników liberalnych teologów, którzy wiarę określali jako chorobę i zboczenie. Ataki na księży i zakonnice z którymi mieliśmy do czynienia ze strony działaczy SLD zaowocowały dzisiejsza próbą profanacji symbolu Polskości i Katolicyzmu.

Z takimi wydarzeniami mamy codziennie do czynienia w programach TVN, ale przestaliśmy na to zwracać uwagę. Zmasowana propaganda przeciwko Katolicyzmowi prowadzona jest z bezczelnością i chamstwem godnym bolszewików, którzy w latach 30 –tych XX wieku z upodobaniem wysadzali w powietrze Cerkwie i Kościoły.

Kilka lat temu włoscy naukowcy przedstawili niezbite dowody, że świadczące o tym, że Jezus był homoseksualistą i uprawiał miłość z Judaszem, który gdy dowiedział się, że jego ukochany jednocześnie zaleca się do Magdaleny, powiesił się z rozpaczy. Te bzdury powtarzają działacze SLD i Ruchu Plikota. Wywołując wojnę religijną byli komuniści i dzieci ubeckich kazamatów mają nadzieje powrócić do władzy. Od dzisiaj wkraczamy w nowy rozdział naszego państwowego rozkładu, który skończy się tak jak pod koniec XVIII wieku. Bez Koscioła Katolickiego nie ma Polski, tylko zwaśnione plemiona wyrzynające się nawzajem ku uciesze Rosji i Niemiec.

Piotr Piętak

 

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 9069