Właściciele Googla to tchórze

Napisane przez mediologia, .

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W jakim kraju na świecie homoseksualiści są skazywani na kary wiezienia nierzadko torturowani i wysyłani do obozów pracy? W Polsce? Nie w Chinach? To dlaczego Firma Google rozpoczęła w tym tygodniu kampanię "Legalize Love" w Polsce i Singapurze a nie w Chinach?

 Dlaczego atakuje i wypowiada wojnę informacyjną krajom – myślę tu przede wszystkim o Polsce -  w których homoseksualiści i transseksualiści zasiadają w Sejmie? Co to za absurd, co za hipokryzja ze strony właścicieli Googla – co za szczyt uległości wobec forsy i siły.

Kampania „Legalize Love” w Polsce jest absolutnym skandalem politycznym i kulturowym. Dlaczego Polacy zamiast przeciwko temu protestować potulnie – jak niewolnicy – przyklaskują monopoliście internetowemu? Oto w „Gazecie Wyborczej” na pytanie dziennikarki : wstydzić się czy cieszyć, że Google dostrzegł homofobiczną Polskę? -  profesor Krzemiński odpowiada, że: „Ani nie cieszyć, ani nie smucić, to po prostu dobre rozpoznanie sytuacji. W Polsce, powiedziałbym, dziwnie wygląda sprawa z nowymi normami obyczajowo-moralnymi.”.

Panie socjolog, gdyby firmie Google chodziło o szerzenie tolerancji to taką akcję rozpoczęto by w Chinach a nie w Polsce. Polska jest słabym krajem w którym żyją tacy idioci jak Pan popierający tchórzy i hipokrytów z USA, którzy się boją zadzierać z krajem gdzie homoseksualistów sie torturuje.

 

Wiadomość od Google:

Witam, 

Ze względu na pojawiające się w mediach nieprawdziwe doniesienia, na których operał Pan tekst Wojna internetowa..., przesyłam wyjaśnienie Google: 

Od początku istnienia firmie szczególnie bliskie są wartości tolerancji, równość, uczciwość czy wolność, dlatego Google na każdym kroku stara się wspierać prawa człowieka oraz inicjatywy służące idei różnorodności, a także prowadzi programy wspierające pracowników w tym zakresie. 

Jeden z takich programów - "Legalize Love" - jest inicjatywą, która ma pomóc sprawić, aby pracownicy traktowani byli równie dobrze w biurze, jak i poza nim. Program jest globalny i wynika z podejścia Google do pracowników i różnorodności w miejscu pracy - to część szerszych i stałych wysiłków. W ramach “Legalize Love” Google organizuje spotkania dla pracowników oraz przekazuje wsparcie na rzecz kilkudziesięciu organizacji LGBT i inicjatyw z całego świata. Wśród nich znalazła się polska inicjatywa “Miłość nie wyklucza”, a informacje o tym zostały opublikowane w miniony weekend na stronie google.com/diversity/legalize-love.html. Nie prowadzimy innych działań szczególnie nakierowanych na Polskę, nieprawdziwe są też informacje, jakoby mielibyśmy rozpocząć w najbliższy weekend w Polsce wielką kampanię. 

Z pozdrowieniami, Marta Jóźwiak 

Piotr Piętak

Opublikowano w Wszystko o Acta

Drukuj