Google wprowadza ACTA

Google – na swoim oficjalnym blogu – zapowiedział prawdziwą rewolucję, która moim zdaniem zmieni całkowicie funkcjonowanie Internetu i doprowadzi szybkim czasie do ograniczenia wolności w sieci. Google pod presja korporacji multimedialnych zmieni swój algorytm wyszukiwania w ten sposób, ze portale, które były kiedykolwiek oskarżane o tzw. „nielegalne” zamieszczanie  filmów, zdjęć czy piosenek zostaną w wyszukiwaniu zepchnięte na 10 stronę.

Czytaj dalej

Drukuj E-mail

CETA = ACTA - walczmy z pańszczyzna XXI wieku

ACTA zostały odrzucone przez Parlament Europejski i z miejsca pojawiła się nowa nazwa, która jest dokładnie tym samym co ACTA ; to prawne oszustwo nazywa się CETA (Canada-EU Trade Agreement), które prawie się od ACTA nie różni. Zdaniem Michaela Geista, obserwatora prac nad ACTA z Kanady, obecnie CETA to montowanie „tylnego wejścia” dla pomysłów odrzuconych wraz z ACTA w Unii Europejskiej.

Czytaj dalej

Drukuj E-mail

Właściciele Googla to tchórze

W jakim kraju na świecie homoseksualiści są skazywani na kary wiezienia nierzadko torturowani i wysyłani do obozów pracy? W Polsce? Nie w Chinach? To dlaczego Firma Google rozpoczęła w tym tygodniu kampanię "Legalize Love" w Polsce i Singapurze a nie w Chinach?

Czytaj dalej

Drukuj E-mail

19 - 06 - 20012 - ACTA -kontrewolucja antywolnościowa zwycięża w UE

Od początku istnienia naszego portalu ostrzegaliśmy, że ACTA czyli kontrrewolucja informacyjna mająca na celu powolną likwidację wolności w Internecie, zostanie przegłosowana, ponieważ wielkie koncerny medialne chcą nas doić i zmusić do płacenia za ściąganie plików muzycznych za funkcjonowanie prawa autorskiego, którego wprowadzenie w przestrzeni Internetu uśmierci go na zawsze. Biurokraci europejscy siedzą w kieszeni międzynarodowych korporacji, które nie wahają się przekupywać, szantażować wszystkich w UE, którzy sa zaangażowani w proces ratyfikacji ACTA. 

Czytaj dalej

Drukuj E-mail

ACTA - oszukaja nas!

31 maja 2012 r. na portalu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji ukazał się komunikat dotyczący ratyfikacji umowy ACTA przez Unię Europejską. Jak pamiętamy Polska podpisała ACTA i podpisu swojego nie wycofała chociaż mogła i może to zrobić nadal. Dowodzi to, że w tej podstawowej dla rozwoju, w naszym kraju, cywilizacji internetowej rząd premiera Tuska po prostu nie zajmuje stanowiska tylko czeka na decyzje UE, co jest sprzeczne z deklaracjami ministra Boni.

Czytaj dalej

Drukuj E-mail