Kiedy M.Szpak zostanie przeydentem III Rzeczpospolitej

Michał Szpak ni to facet ni to transwestyta ni to dziecko przebrane za kobietę czyli ideał Wojewódzkiego pojawia się na salonach z kobietami. Fakt ten epokowy dla niego samego jest rzecz jasna od razu zauważony, bo wszyscy chcemy wiedzieć kim on do jasnej cholery jest?

Jeżeli się pojawia z kobietą na wybiegu to znaczyłoby, ze jest mężczyzną, ale ponieważ jest od niej ładniejszy, to znaczy, ze jest kobieta. M.Szpak został zaprogramowany przez   macherów z TVN, którzy przy pomocy prymitywnych sztuczek propagandowych rodem z amerykańskich szmatławców  propagują u nas kulturę homoseksualistów. Program x-factor to był szczyt beznadziej -  z wyjątkiem G.Loski.

Wszystko w tym kiczu p.t. X-Factor było przeżarte sztucznością do n-tej potęgi; muzyka jakby Pan Bóg za chwilę miał od nowa stworzyć świat, jurorzy i jurorka zdjęci ze świecznika w roli magów od kultury i muzyki czyli czegoś czego nie rozumieją i nie słuchają. Kultura i jej stereotypy służą dzisiaj do zdobycia forsy na naszej naiwności, że Wrona wyraża to a Szpak wyraża tamto a dziewczynka, której wdzięki się starannie ukrywa jest niewinna panienką marząca o mężu i dwójce dzieci. Daliśmy się robić w balona, bo tęsknimy – jak wszyscy – do wielkiego świata show-biznesu, tylko, że niestety w polskim wydaniu ten świat to źle zawiązany krawat pod szarą od brudu koszulą i słoma wyłażąca z źle wyczyszczonych butów. TVN – dzięki temu programowi wylansował szmirowatego faceta, który zostanie kiedyś kobietą i prezydentem III Rzeczpospolitej aby udowodnić, że jesteśmy postępowi.  

Piotr Piętak

Drukuj E-mail