"Pierwsza miłość" - drugie małżeństwo

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jaka jest różnica między „M jak miłość” serialem nadawanym prze TVP2 i „Pierwszą miłością” serialem emitowanym przez prywatna stację Polsat. Różnica  jest taka, że „M jak miłość” ogląda ponad siedem milionów telewidzów a  „Pierwszą miłość” zaledwie dwa.

 

Z punktu widzenia biznesowego dla Polsatu to prawdziwa katastrofa i pijarowcy stacji odpowiedzialni za wyniki ekonomiczne serialu zostali postawieni przed ścianą : albo oglądalność serialu „Pierwsza miłość” się zwiększy albo serial ten zarząd Polsatu zdejmuje z anteny,  a to była prawdziwa katastrofa dla scenarzystów, aktorów – producentów reżysera itd. itd.

Warto dodać, że serial zajmuje 12 miejsce i jest wyjatkowo beznadziejnie grany przez aktorów, szczególnie przez głównego bohatera który sepleni nie umie wyraźnie wymówić jednego słowa po polski ale jest przystojny i wszystkie siksy, które go spotykają na ulicy sikają w majtki z podniecenia.

Pijarowcy z Polsatu wymyślają więc drugi serial, który tym razem odbywa się w rzeczywistości – i na portalach internetowych ukazuje się najważniejsza informacja miesiąca, która brzmi : bohaterowie serialu „Pierwsza miłość” kochają się nie tylko w filmie ale także w rzeczywistości. I tak mamy dwa seriale pod tym samym tytułem pierwsza „Pierwsza miłość” nadawana jest w telewizji Polsat – druga „Pierwsza miłość” rozgrywa się na portalach internetowych i w pismach dla kobiet.

Agnieszka Włodarczyk odbije Krawczyka jego żonie – czy też przystojny brunet oprze się bohatersko wdziekom pięknej aktorki, która będzie wieczna debiutantką bo taka z niej aktorka jak ze mnie król marokański. Tak więc reklama serialu odbywa się w rzeczywistości wirtualnej i polega na próbie zbudowania dwóch seriali narsz w którym ten drugi pełni rolę usługowa wobec pierwszego telewizyjnego. Zobaczymy czy się to uda.

Piotr Piętak

Drukuj E-mail