Napisane przez mediologia dnia . Wysłane Media.

Jak podnieść ranking w mediach - czyli kłótnia Rusin z Mozilem

2006697d90aca5a97444423c10dd5130141Wszyscy doskonale wiemy, że większość informacji dotyczących kłótni jakie odbywają się na blogach miedzy celebrytkami i  celebrytami jest starannie wyreżyserowana,  a jednak aby na siebie znów zwrócić malejącą uwagę mediów nasze gwiazdy nie wahają się nadal używać tych zgranych i ogranych kompletnie metod.

Czasami jednak wykonują te numery tak po amatorsku, że aż płakać się chce. Weźmy ostatnia aferę (afera w cudzysłowiu, bo jej po prostu nie ma) ;  Czesław Mozil po weekendowym wydaniu "Dzień dobry TVN" skrytykował na swoim Facebooku prowadzącą Kingę Rusin, stwierdzając, że  gardzi ona ludźmi i dodał jeszcze zdanie, że jej ciało krzyczało; przytul mnie, przytul i to mocno.

 

zasady funkcjonowania w mediach - czytaj tutaj

Znajomi piosenkarza i zabawiarza wiedza doskonale, że siada on do Internetu, kiedy jest potężnie nabuzowany – czym to niech się państwo domyślą – i pisze stylem analfabety z Górnego Zairu, który na oczy swoje nie widział komputera. W tym wypadku po rozmowie z Kingą Rusin, która błagała go przez telefon aby ja zjechał na facebooku, bo jej ranking na Internecie spadł w ciągu miesiąca o 120 punktów w dół.

{module Google reklama arty}

Czesio jak to Czesio dobry człowiek powiedział najprawdopodobniej : „Kinusiu kochana już ci tak napiszę, że wszyscy będą cytowali mnie i twoja odpowiedź” no i napisał, a my czytamy i ranking Kingi rośnie do góry. Zasada prostytutek z XIX wieku a ponoć nawet z dworu Ludwika XIV – dobrze czy źle to wsio rawno, byleby tylko mówili –obowiązuje nadal.

Piotr Piętak