Skip to main content

Silk - oprogramowanie do malowania niesamowitych obrazów

 

Silk - Yuri VishnevskySilk -  interaktywne narzędzie informatyczne dzięki któremu każdy można skomponować niesamowity obraz w rytmie relaksującej muzyki. Jego twórcą jest mało znany w Polsce amrykanin rosyjskiego pochodzenia Yuri Vishnevsky.

 

Yuri Vishnevsky

Kim jest Yuri Vishnevsky?

Yuri Vishnevsky jest amerykańskim informatykiem i artysta rosyjskiego pochodzenia skonstruował między innymi interaktywny program Silk.

 

Czym jest Silk?

Silk jest darmowym oprogramowaniem umożliwiające przy pomocy myszki malowanie na ekranie komputera, ipoda, tableta lub smartphona magicznych obrazów w takt dźwięków muzyki. Ruszając myszką – przyciskając jej lewy przycisk, malujemy coś co przerasta naszą wyobraźnie. Silk jest narzędziem informatycznym, który wydobywa z każdego dusze artysty. 

Początkowo był to jedynie projekt tworzony pod zwykłe komputery, lecz dzięki społeczności na kickstart, Yuri uzbierał pieniądze na utworzenie aplikacji na Ipad oraz Iphone. Kwota przeznaczona przez darczyńców przerosła o prawie 300%, kwotę o którą prosił Yuri.

Oto link do akcji: http://www.kickstarter.com/projects/yurivish/silk-a-magical-interactive-artwork

Bardzo szybko cały projekt przyjął się w sieci, dlatego już powstał nowy projekt umożliwiający symetrycznych obrazów.

Poniżej przedstawiamy najnowszą odsłonę tego fantastycznego projektu. Unikalne doświadczenie, warte wypróbowania, bo zabawa i przyjemność są gwarantowane. Spróbujcie koniecznie a nie pożałujecie. Podzielcie się z nami waszymi opiniami pozostawiając komentarz. 

Najnowsza wersja Weavesilk

link: http://new.weavesilk.com/

{iframe width="700" height="600" }http://new.weavesilk.com/{/iframe}

  • Utworzono .
  • Kliknięć: 25215